Croque-Madame, Croque-Monsieur si Oeuf sur plat sunt noutatile vedeta ale meniului pentru micul dejun, produsele fiind proaspat pregatite in brutarie, pentru fiecare client. Pe langa acestea, Petit Déjeuner ofera si o selectie de produse dulci si sarate, printre care sortimente variate de omlete si viennoiserie
„De azi, clientii nostri se pot bucura de mai multe optiuni pentru micul dejun prin introducerea in meniul Paul a trei noi retete frantuzesti. Petit Déjeuner include acum atat variante consistente de mic-dejun, cat si unele mai usoare, pentru cei care doresc doar o gustare dimineata. Prin combinatiile din acest meniu am urmarit atat sa surprindem si sa satisfacem gusturile consumatorilor, cat si sa oferim produse ce pot fi servite pe loc, in brutarie, dar si la pachet. Clientii Paul vor gasi, pe langa varietate, si oferte de pret avantajoase in gama Petit Déjeuner ”, explica Monica Eftimie, Chief Marketing Officer Paul Romania.
Cinci modalități prin care poți atinge imaginea dorită în 2021

Petit Déjeuner este o gama disponibila in brutariile Paul Dorobanti, Paul Universitate, Paul Afi Palace Cotroceni, Paul Baneasa Shopping City, Paul Piata Romana si Paul Mall Promenada.
Noile Rondele de la SanoVita

Copiii vorbesc despre viitorul și drepturile pe care și le doresc
Grupuri de suport și pentru aparținătorii pacienților cu cancer
Scrisoare deschisă a Directorului executiv UNICEF: Cinci lecții pe care le putem învăța din pandemie
Povestea ta, de ziua noastră