Inca se discuta despre eterna cura de slabit. Sfaturi, cure ratate, reusite, totul doar aici pe forum.
De asemenea se pare ca exista cititori care au nevoie de ajutorul tau, doresc sa pregateasca lasagna sau dulceata de caise. Daca poti sa le oferi un sfat pentru a iesi din dificultate si reteta sa iasa perfect nu ezita sa intri aici pe forum si sa le spui.
Unele cititoare au copii mici si au intampinat probleme cu alimentatia lor. Ce ar fi daca le-ai spune ce pot gati, totul din propria experienta? Da click aici si spune-ti parerea
Inca exista dispute legate de mancare de tip junk-food. Cat de sanatoasa sau nu este aceasta. Fa-ti curaj si spune ce parere aici. Cine stie, poate reusesti sa schimbi comportamente alimentare.
Ce parere ai de cei care au o gradina proprie? Daca ai plantat vreodata ceva chiar si in ghivece speciale, nu rata discutiile legate de acest subiect.
Orice fel de probleme pot fi rezolvate pe Forum! Tot ce trebuie sa faci este sa intri aici si sa deschizi subiecte! Vei vedea ca raspunsurile nu vor intarzia sa apara.
Pentru orice fel de probleme sau sugestii legate de forum nu ezita sa ne contactezi aici!
Între un copil de 14 ani și un bărbat de 40 de ani NU există o relație de iubire. Nu a fost o poveste de dragoste. A fost abuz.
SOS Satele Copiilor organizează a treia ediție a festivalului de bine FestiSAT
Doar un sfert dintre români redirecţionează 3,5% din impozitul pe venit către un ONG, deși este gratuit!
APAN România organizează cea mai importantă conferință dedicată persoanelor cu scleroză multiplă, pe 30-31 mai la Hotel Caro